Projektowanie i aranżacje biur

Projektowanie biura Poznań

Pomieszczenia biurowe stanowią jedne z najbardziej specyficznych powierzchni. Projekty biur muszą łączyć ze sobą cechy aranżacji funkcjonalnych, estetycznych i jednocześnie neutralnych pod względem stylistycznym – jest to o tyle trudne, że często to właśnie wyróżniający się styl jest czynnikiem przesądzającym o prestiżu całego wnętrza. Współpracujemy jednak z architektami, których doświadczenie i wieloletnia praca w branży z pewnością zaowocują w ciekawe aranżacje biur, zachowujące profesjonalny charakter aranżowanych pomieszczeń.

Projektowanie biura jest jednym z kierunków działalności pracowni architektonicznej 3W z siedzibą w mieście Poznań. Wykonujemy kompleksowe projekty pokojów pracowniczych, sal konferencyjnych, gabinetów dyrektorskich, a także różnego rodzaju powierzchni odrębnych (strefy wejścia, recepcje, itp.). Ponadto proponujemy rozwiązania optymalizacyjne i zwiększające wydajność pracy, które zawsze są dopasowane do konkretnego charakteru oraz metrażu przestrzeni. Dzięki kompleksowemu podejściu do wykonywanej przez nas pracy, aranżacja biura przebiegnie sprawnie i bezproblemowo.

Doskonale zdajemy sobie sprawę, że projektowanie biura jest procesem wieloetapowym, wymagającym odpowiedniego wyczucia, nietuzinkowego podejścia oraz dokładnego poznania indywidualnych preferencji klienta. Każdy projekt biura rozpoczynamy od zdobycia wyczerpujących informacji o oczekiwaniach naszego konsumenta. Dokładamy wszelkich starań, aby wszystkie tworzone przez nas projekty w udany sposób łączyły w sobie funkcjonalność z unikatowymi rozwiązaniami konstrukcyjnymi i stylistycznymi, tak, aby zaprojektowane wnętrze stanowiło przyjazne i komfortowe miejsce pracy.

Projektowanie biur jest usługą, którą świadczymy na terenie całej Wielkopolski, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Poznań. Aranżujemy biura od podstaw, realizujemy także częściowe remonty oraz wnosimy w istniejące już przestrzenie powiew nowoczesności i świeżości. Nasze zaangażowanie w projektowanie biur, poparte wieloletnim doświadczeniem w branży, przyniesie funkcjonalne i oryginalne efekty.

Przykładowe realizacje