_Grupa przycinania_ (1)

Architekci w Poznaniu

Projektujemy przestrzenie mieszkalne, biurowe i użyteczności publicznej

3W to profesjonalna pracownia projektowania wnętrz z siedzibą w mieście Poznań, której główną pomysłodawczynią jest architekt Agnieszka Jurasz, absolwentka studiów dziennych na kierunku architektura Politechniki Poznańskiej oraz członek Stowarzyszenia Architektów Polskich i Wielkopolskiej Izby Architektów.

Zespół pracowni tworzą architekci z wykształceniem branżowym oraz wieloletnim doświadczeniem w zakresie projektowania przestrzeni mieszkalnych, biurowych i użyteczności publicznej. Ponadto, współpracujemy z inżynierami różnych specjalności, co umożliwia nam realizację kompleksowych projektów pełnobranżowych budynków. Każdy współpracujący z nami architekt cechuje się kreatywnością oraz indywidualnym podejściem do potrzeb swojego klienta.

Zajmujemy się także architekturą wnętrz

Projektowaniem wnętrz zajmujemy się od 1996 roku. Od tego czasu każdy współpracujący z nami architekt wnętrz wykonał wiele różnorodnych projektów, które zostały zrealizowane z pełnym sukcesem. Nasza specjalność to w szczególności budownictwo jednorodzinne – projektując budynki skupiamy się nie tylko na zewnętrznym wyglądzie bryły, ale również na ich wnętrzu i otoczeniu.

Odpowiednia aranżacja mieszkania bądź biura, którą na co dzień zajmują się nasi architekci wnętrz, sprawi, że powierzone nam pomieszczenie będzie nie tylko miejscem estetycznym, każdego dnia cieszącym oko, lecz także funkcjonalną i dobrze zagospodarowaną przestrzenią, dostosowaną do wykonywanych w niej różnego rodzaju prac, np. o charakterze biurowym.

Przed podjęciem jakichkolwiek działań aranżacyjnych, architekt wnętrz przeprowadza z klientem długą rozmowę, dotyczącą oczekiwań i potrzeb klienta. Dzięki temu doskonale wiemy, jakie rozwiązania zastosować podczas projektowania danej przestrzeni, by spełnić wszystkie wymagania konsumenta – zarówno te estetyczne, jak i związane ze zwiększeniem funkcjonalności pomieszczenia.

Głównym obszarem naszej działalności jest Wielkopolska, ze szczególnym uwzględnieniem miasta Poznań.